Náušnice z růžového zlata s přírodními diamanty
Kód: 403.90.6.SR
Doprava zdarma
Při nákupu nad 2 000 Kč máte dopravu zdarma.

Originální design
V nabídce najdete originální kousky, které jinde neuvidíte.

Ruční výroba
Šperky vyrábíme v naší brněnské dílně.

Úcta k tradici
Věnujeme se šperkům již přes 30 let.
Detailní popis produktu
Náušnice, které se hodí k jakémukoliv tvaru a typu obličeje a díky své univerzálnosti je můžete vzít na sebe i při sportu i do společnosti. Příjemně kopírují křivku obličeje. Mají bezpečné zapínání na šroubek. DOPORUČUJEME! K náušnicím vyrábíme také přívěšek s diamanty. Je zhruba o třetinu větší než náušnice, celá sada tak vypadá vyváženě.
Ke šperku s brilianty je samozřejmostí certifikát pravosti a dárková krabička.
Čistota a barva diamantů je SI1/G.
Víte, že když ztratíte jednu naši náušnici (náš výrobek), vyrobíme Vám novou?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice z růžového zlata |
|---|---|
| Barva kamene: | Čirá |
| Kámen: | Diamant |
| Ryzost: | Au 585/1000 |
| Výška: | 14 mm |
| Šířka: | 7 mm |
| Váha náušnic: | cca 2,30 g |
| Váha kamene: | celkem cca 0,105 ct |
.png)