Náš příběh

hlavní banner stránky Náš příběh

Red & Cube

Už od roku 1994 žijeme šperky. Rukama a srdcem tvoříme vlastní kousky, za jejichž kvalitu se můžeme zaručit. A to proto, abyste vy i vaši nejbližší mohli nosit šperky, které vám budou dělat radost po generace.


Historie & Současnost

Ke šperkům máme blízko odjakživa. Historie naší firmy sahá do roku 1994, kdy jsme rozběhli vlastní velkoobchod se zlatými šperky. Postupně jsme si vybudovali silnou pozici na českém trhu, trvalo ale ještě nějakou dobu, než jsme si uvědomili, jakou cestou opravdu chceme jít.

Právě tehdy jsme začali snít. O odlišnosti, o vlastní tvorbě a o prodejně, kde bychom nabízeli originální šperky, které budou k mání pouze u nás a za které se budeme moct zaručit – protože budeme přesně vědět, co prodáváme.

Náš první šperk spatřil světlo světa v roce 2001 a ve stejném roce jsme otevřeli také svou prodejnu. Kousek po kousku jsme ji zaplňovali svými produkty a dnes naše vlastní šperky tvoří kolem 70 % nabídky.

Od prvního vyrobeného kousku jsme ušli pořádný kus cesty. Dnes vyrábíme více než 10 kg šperků s 30 000 zafasovanými kameny ročně a rukama nám za rok projde kolem 1 000 briliantů.

O nás ilustrační obrázek
ikona výhody 1

Ruční výroba

ikona výhody 1

Vlastní design

ikona výhody 1

Úcta k tradici

Na výrobu našich šperků nakupujeme pouze ryzí zlato a stříbro, ze kterých připravujeme vlastní slitiny: žluté, bílé a červené zlato o ryzosti 585/100 a stříbro s ryzostí 925/1000. Díky tomu a přísné kontrole Puncovního úřadu vám můžeme zaručit tu nejvyšší kvalitu našich slitin.

Zakládáme si na skvělých vztazích se zákazníky. Chceme vás důkladně informovat a vzdělávat tak, abyste sami rozeznali kvalitní šperk od nekvalitního, a to i na trhu, kde mnozí obchodníci neznají řemeslo a šperky pouze přeprodávají. Jen dobře informovaný zákazník se totiž dokáže správně rozhodnout a koupit výrobek, se kterým bude spokojený. Zkrátka: nesnažíme se za každou cenu prodat, ale dobře vám poradit. A kdo jiný, než zkušení šperkaři, by to měl umět?

Vážíme si našich zaměstnanců, spravedlivě je ohodnocujeme a táhneme s nimi za jeden provaz. Víme totiž, že na konečném výsledku se podílíme my všichni. A věříme, že co člověk zaseje, to také sklidí.

O nás ilustrační obrázek