Souprava náušnic a přívěšku z bílého zlata se zirkony 344.90
Kód: 344.90-344.90.1.SR
Doprava zdarma
Při nákupu nad 2 000 Kč máte dopravu zdarma.

Originální design
V nabídce najdete originální kousky, které jinde neuvidíte.

Ruční výroba
Šperky vyrábíme v naší brněnské dílně.

Úcta k tradici
Věnujeme se šperkům již přes 30 let.
Detailní popis produktu
I přes svou drobnost se úžasně třpytí díky preciznímu zpracování a usazení kamenů, které mají dostatek světla. Náušničky mají bezpečné zapínání na šroubek, k přívěsku je nejvhodnější jemný řetízek Venezia z naší nabídky - je potřeba jej objednat zvlášť.
Náš vlastní výrobek - Made in Brno.
Ke šperku od nás dostanete zdarma dárkovou krabičku.
Víte, že když ztratíte jednu naši náušnici (náš výrobek), vyrobíme vám novou?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Soupravy z bílého zlata |
|---|---|
| Barva kamene: | Čirá |
| Kámen: | Zirkon |
| Ryzost: | Au 585/1000 |
| Výška: | 11,5 mm |
| Šířka: | 5 mm |
| Váha náušnic: | cca 2,00 g |
| Váha přívěšku: | cca 0,85 g |
| Kameny: | 3ks 5 a 3ks 1,25 a 3ks 1,5 a 3ks 1,75 a 3ks 1,9mm |
.png)