Souprava náušnic a přívěšku ze stříbra se světle modrými zirkony 419.90+333.90
Kód: 419.90-333.90.4.KL
Doprava zdarma
Při nákupu nad 2 000 Kč máte dopravu zdarma.

Originální design
V nabídce najdete originální kousky, které jinde neuvidíte.

Ruční výroba
Šperky vyrábíme v naší brněnské dílně.

Úcta k tradici
Věnujeme se šperkům již přes 30 let.
Detailní popis produktu
Náušnice mají pohodlné zapínání na klasický patent a mohou zakrýt i případné nedokonalosti vpichu. Přívěšek má průvlek řešený tak, aby se kámen nekýval do stran. Na přívěšek doporučujeme středně jemný řetízek, nejlépe kostička ven2 z naší nabídky - je potřeba objednat zvlášť.
Povrchová úprava: rhodiované (nečerná).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Soupravy ze stříbra |
|---|---|
| Barva kamene: | Modrá |
| Kámen: | Zirkon |
| Ryzost: | Ag 925/1000 |
| Délka náušnic: | 16 mm |
| Šířka náušnic: | 8 mm |
| Délka přívěšku: | 15 mm |
| Šířka přívěšku: | 8 mm |
| Kameny: | 3ks 8mm |
.png)