Souprava náušnic a přívěšku ze stříbra s růžovými syntetickými korundy 914.90
Kód: 914.90.38.V1
Doprava zdarma
Při nákupu nad 2 000 Kč máte dopravu zdarma.

Originální design
V nabídce najdete originální kousky, které jinde neuvidíte.

Ruční výroba
Šperky vyrábíme v naší brněnské dílně.

Úcta k tradici
Věnujeme se šperkům již přes 30 let.
Detailní popis produktu
Souprava náušnic a přívěšku ze stříbra s růžovými syntetickými korundy mají v sobě ženskost a jemnost a sluší takřka každé ženě či dívce. Náušnice mají esteticky provedené francouzské zapínání, které výborně sedí na uchu a zakryje i případné nedostatky, přívěšek je velmi decentní, doporučujeme k němu jemný řetízek, nejlépe "kostička" ven1 z naší nabídky - je potřeba objednat zvlášť. Na naší prodejně patří tyto kapičkové sady k nejoblíbenějším a tato růžová barva má opravdovou jiskru.
Povrchová úprava: rhodiované (nečernají)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Soupravy šperků |
|---|---|
| Barva kamene: | Růžová |
| Kámen: | Korund |
| Ryzost: | Ag 925/1000 |
| Výška náušnic: | 25 mm |
| Šířka náušnic: | 5 mm |
| Výška přívěšku: | 18 mm |
| Šířka přívěšku: | 5 mm |
| Kameny: | 3ks 7x5mm |
.png)