Proč nakupovat u nás

Proč nakupovat šperky u nás

  • Zaručený servis. Spousta šperků z dovozu je neopravitelných a zákazník z rozpadlým šperkem pak chodí od jednoho zlatníka k druhému a všude slyší, že šperk nejde opravit. Všechny naše šperky jsou opravitelné.prsten03s.jpg, 2,4kB
  • Ručně fasované kameny. V současné době se na trhu objevuje obrovská spousta zlatých a stříbrných šperků s lepenými kameny. Tyto šperky jsou nevyčistitelné, nesmí se namáčet do vody; když kameny vypadnou, po opětovném nalepení je oprava viditelná - hrůza. V našich špercích jsou všechny kameny ručně zafasované, tozn. že šperky se mohou namáčet, čistit a pokud by kamínek přece jen vypadl, je oprava velmi snadná a beze stop.
  • Kvalitní zapínání u náušnic. Tato disciplína je u dovezených šperků zvlášť problematická, jsou to leckdy jen nějaké háčky bez zajištění apod. U nás najdete šperky s klasickým zapínáním, tzv. na klapku, anebo na šroubovací balónek, u visacích náušnic máme 4 druhy zapínání a zákazník si může vybrat, jaké mu nejvíce vyhovuje.
  • Dodělání ztracené náušnice. V případě, že by se Vám stala tato nemilá věc a ztratili byste jednu náušnici, problém snadno vyřešíme. Pokud je to náš výrobek, doděláme druhou bez navýšení ceny.
  • Podpora domácí výroby. Jak jinak bojovat s krizí, než nakupovat české výrobky. Ve firmách vyrábějících šperky v Asii jsou často v nelidských podmínkách zaměstnávány děti a to není hodno podpory.

Doporučujeme velmi užitečný odkaz pravdivé odpovědi na ožehavé otázky. V případně dalších dotazů Vám rádi odpovíme emailem.

Red and Cube, to jsou šperky s duší, co opravdu sluší.

© 2023, Všechna práva vyhrazena, Red and Cube
Foreveryone.cz