Zásnubní prsteny

prsten01s.jpg, 2,1kBZásnubní prsteny naší výroby se těší stále většímu zájmu zákazníků. Naše nabídka se neomezuje zdaleka jen na zaběhnutou klasiku, kterou Vám nabídnou všude, (kámen vyzdvižený do korunky), ale je tvarově bohatá a zajímavá i svým cenovým rozpětím – i do 2.000,- již můžete vybírat z několika modelů se zirkonem a nabídneme Vám i ty nejluxusnější modely s brilianty. Zásnubní prsteny si můžete prohlédnout zde.

Proč jsou naše zásnubní prsteny tak oblíbené?

  • stále rozšiřujeme nabídku
  • dobu dodání při objednávce jsme zkrátili na 2dny až 2týdny (pokud není skladem)
  • pokud se netrefíte s velikostí na první pokus, prstýnek Vám ochotně vyměníme za správnou velikost – s tím si, pánové, nelámejte hlavu, asi tak 40 – 50% zásnubních prstenů vyměňujeme právě z tohoto důvodu

Zásnubní prsteny bývají obvykle s jedním kamenem, ale nemusíte se za každou cenu držet tradice. Obzvláště vhodným kamenem pro tuto příležitost je diamant resp. briliant (briliant je diamant vybroušený do briliantového brusu). Je možné zasadit i jiný pravý kámen jako je topaz (bledě modrý), safír (šedomodrý), rubín (červený), turmalín (zelený nebo červený), citrín (žlutý) nebo peridot (světle zelený). Všechny tyto kameny standardně používáme do šperků a jsou tedy k dispozici i do zásnubních prstenů. K diamantům i k ostatním pravým kamenům od nás dostanete patřičný certifikát pravosti.

prsten06s.jpg, 2,3kBDo zásnubních prstenů je možné použít i kubický zirkon, čirý syntetický kámen, který je svými parametry nejblíže diamantu. Můžete si rovněž nechat vyrobit zásnubní prsten na zakázku. Přineste jakýkoliv námět, nákres, fotografii anebo nám sdělte svoji představu a my Vám vyrobíme originál. Můžete svoji představu poslat i mailem a my Vám uděláme cenovou nabídku, případně se Vám pokusíme napsat na Váš námět kvalifikovaný názor. V případě výroby originálu dle předlohy je nutno počítat s 6 – 8 týdny na výrobu podle náročnosti.

Doporučujeme velmi užitečný odkaz pravdivé odpovědi na ožehavé otázky. V případně dalších dotazů Vám rádi odpovíme emailem.

A co říci závěrem?


Red and Cube, to jsou šperky s duší, co opravdu sluší.

© 2023, Všechna práva vyhrazena, Red and Cube
Foreveryone.cz