Náušnice z bílého zlata se zirkony
Kód: 411.90.3.KL
Doprava zdarma
Při nákupu nad 2 000 Kč máte dopravu zdarma.

Originální design
V nabídce najdete originální kousky, které jinde neuvidíte.

Ruční výroba
Šperky vyrábíme v naší brněnské dílně.

Úcta k tradici
Věnujeme se šperkům již přes 30 let.
Související produkty
Detailní popis produktu
Skvělé náušnice, které rozzáří Váš obličej! Hlavní kámen je uchycený ve 4 pevných krapnách a drobné kameny nad ním dotvářejí celkový efekt náušnic. Jsou perfektně vytvarované, aby dobře seděly na uchu a mají pohodlné zapínání na klasický patent.
Ke šperku od nás dostanete zdarma dárkovou krabičku.
Víte, že když ztratíte jednu "naši" náušnici (náš výrobek), vyrobíme Vám novou?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice z bílého zlata se zirkony |
|---|---|
| Barva kamene: | Čirá |
| Kámen: | Zirkon |
| Ryzost: | Au 585/1000 |
| Váha náušnic: | cca 3,25 g |
| Délka: | 14 mm |
| Šířka: | 6,5 mm |
| Kameny: | 2ks 6,5 a 8ks 1,5mm |
.png)