Náušnice z bílého zlata se zirkony
Kód: 450.90.2.KL
Doprava zdarma
Při nákupu nad 2 000 Kč máte dopravu zdarma.

Originální design
V nabídce najdete originální kousky, které jinde neuvidíte.

Ruční výroba
Šperky vyrábíme v naší brněnské dílně.

Úcta k tradici
Věnujeme se šperkům již přes 30 let.
Související produkty
ZDARMAZDARMA
Souprava náušnic a přívěšku z bílého zlata se zirkony 450.90+450.90
Vyrobíme do 3 týdnů
14 180 Kč
ZDARMAZDARMA
Souprava náušnic a přívěšku z bílého zlata se zirkony 451.90+450.90
Vyrobíme do 3 týdnů
15 780 Kč
Detailní popis produktu
Jsou precizně vytvarovány a zirkony v nich nádherně září díky dostatku světla. Mají pohodlné a oblíbené zapínání na klasický patent (klapka). Vhodné na každodenní nošení.
Ke šperku od nás dostanete zdarma dárkovou krabičku.
Víte, že když ztratíte jednu naši náušnici (náš výrobek), vyrobíme Vám novou?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice z bílého zlata se zirkony |
|---|---|
| Barva kamene: | Čirá |
| Kámen: | Zirkon |
| Ryzost: | Au 585/1000 |
| Výška: | 16 mm |
| Šířka: | 6 mm |
| Váha náušnic: | cca 1,80 g |
| Průměr kamenů: | 3 mm |
.png)