Náušnice ze žlutého zlata se zirkony
Kód: 458.90.2.KL
Doprava zdarma
Při nákupu nad 2 000 Kč máte dopravu zdarma.

Originální design
V nabídce najdete originální kousky, které jinde neuvidíte.

Ruční výroba
Šperky vyrábíme v naší brněnské dílně.

Úcta k tradici
Věnujeme se šperkům již přes 30 let.
Detailní popis produktu
Náušnice jsou se zapínáním na oblíbený klasický patent (klapka). Vhodné pro menší slečnu nebo pro drobnější ženu, která má v oblibě decentní šperky. Vyrábíme je také s dětským zapínáním - z přední strany, tzv. brizura.
Ke šperku od nás dostanete zdarma dárkovou krabičku.
Víte, že když ztratíte jednu naši náušnici (náš výrobek), vyrobíme Vám novou?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice ze žlutého zlata se zirkony |
|---|---|
| Barva kamene: | Čirá |
| Kámen: | Zirkon |
| Ryzost: | Au 585/1000 |
| Výška: | 14 mm |
| Šířka: | 8 mm |
| Váha náušnic: | cca 1,40 g |
| Kameny: | 32ks 1,1mm |
.png)