Přívěsek z bílého zlata se zirkonem
Kód: 914.90.20
Doprava zdarma
Při nákupu nad 2 000 Kč máte dopravu zdarma.

Originální design
V nabídce najdete originální kousky, které jinde neuvidíte.

Ruční výroba
Šperky vyrábíme v naší brněnské dílně.

Úcta k tradici
Věnujeme se šperkům již přes 30 let.
Související produkty
Detailní popis produktu
Přívěsek se bude líbit zejména těm, kteří mají rádi decentní šperky.
Nejvhodnější k tomuto přívěsku je jemný řetízek Venezia z naší nabídky - je potřeba jej objednat zvlášť.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívěsky z bílého zlata se zirkony |
|---|---|
| Barva kamene: | Čirá |
| Kámen: | Zirkon |
| Ryzost: | Au 585/1000 |
| Výška: | 18 mm |
| Šířka: | 5 mm |
| Váha přívěšku: | cca 0,85 g |
| Kámen: | 7x5mm |
.png)