Přívěšek ze žlutého zlata se zirkony 328.90
Kód: 328.90.3
Doprava zdarma
Při nákupu nad 2 000 Kč máte dopravu zdarma.

Originální design
V nabídce najdete originální kousky, které jinde neuvidíte.

Ruční výroba
Šperky vyrábíme v naší brněnské dílně.

Úcta k tradici
Věnujeme se šperkům již přes 30 let.
Detailní popis produktu
Velmi pěkné, jemně zpracované srdíčko asymetrického tvaru, působící příjemně vyváženým dojmem díky lesklé části a části osázené kameny. Vhodným řetízkem je 'kostička' z naší nabídky (ven1.. nebo spíše ven2..).
Náš vlastní výrobek - Made in Brno.
Ke šperku od nás dostanete zdarma dárkovou krabičku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívěsky ze žlutého zlata se zirkony |
|---|---|
| Barva kamene: | Čirá |
| Kámen: | Zirkon |
| Ryzost: | Au 585/1000 |
| Výška: | 30 mm |
| Šířka: | 20 mm |
| Váha přívěšku: | cca 1,70 g |
| Kameny: | 13ks 1,75mm |
.png)