Náhrdelník ze žlutého zlata s laboratorním diamantem
Kód: 345.90.2/38 345.90.2/40 345.90.2/42 345.90.2/45 Zvolte variantu



Detailní popis produktu
Působí jako průzračná kapka ranní rosy. Minimalismus v té nejčistší podobě, nic navíc.
Diamant je bezpečně zasazený dohladka do lůžka ze žlutého zlata, zezadu nenápadně provlečený velmi jemným řetízkem. Důmyslné řešení bez klasického klínového ouška dovoluje přívěšku volně klouzat po řetízku - efekt plovoucího diamantu. Náhrdelníček bude skvělou volbou pro běžné nošení i důležitou obchodní schůzku, kde to nechcete přehnat s okázalostí a doplní krásně i třeba šaty pro nevěstu. V jednoduchosti je krása.
Doporučujeme zvolit o kousek kratší délku než u běžného řetízku s přívěškem, většinou se nosí hned pod krkem. Řetízek je součástí náhrdelníku.
Ke šperku s briliantem je samozřejmostí certifikát pravosti a dárková krabička.
Čistota a barva diamantu VS/E-F.
Nevíte, co jsou to laboratorní diamanty? Přečtěte si náš článek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívěsky ze žlutého zlata s diamanty |
|---|---|
| Barva kamene: | Čirá |
| Kámen: | Diamant |
| Ryzost: | Au 585/1000 |
| Váha náhrdelníku: | 1,20 - 1,35 g |
| Váha kamene: | cca 0,165 ct |
| Rozměr přívěšku: | 4,2 mm |
| Velikost kamene: | 3,5 mm |
| Brus kamene: | briliantový |
.png)