Náušnice z bílého zlata se zirkony
Kód: 414.90.1.FR
Doprava zdarma
Při nákupu nad 2 000 Kč máte dopravu zdarma.

Originální design
V nabídce najdete originální kousky, které jinde neuvidíte.

Ruční výroba
Šperky vyrábíme v naší brněnské dílně.

Úcta k tradici
Věnujeme se šperkům již přes 30 let.
Související produkty
Detailní popis produktu
Výborně sedí na uchu a jsou vhodné i na výše propíchnutou dírku. Typově i věkově velmi univerzální a dobře kombinovatelné s jinými šperky.
Ke šperku dostanete zdarma dárkovou krabičku.
Víte, že když ztratíte jednu naši náušnici (náš výrobek), vyrobíme vám novou?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice z bílého zlata se zirkony |
|---|---|
| Barva kamene: | Čirá |
| Kámen: | Zirkon |
| Ryzost: | Au 585/1000 |
| Výška: | 17 mm |
| Šířka: | 3,5 mm |
| Váha náušnic: | cca 3,05 g |
| Kameny: | 14ks 2,25mm |
.png)