Souprava náušnic a přívěšku z bílého zlata s laboratorními diamanty 344.90
Kód: 344.90-344.90.2.SR



Detailní popis produktu
Nádherná, jemná souprava z bílého zlata s laboratorními diamanty (LG). I přes svou drobnost se úžasně třpytí díky preciznímu zpracování a usazení kamenů, které mají dostatek světla. Náušničky mají bezpečné zapínání na šroubek, k přívěsku je nejvhodnější jemný řetízek Venezia z naší nabídky - je potřeba jej objednat zvlášť.
Náš vlastní výrobek - Made in Brno.
Víte, že když ztratíte jednu naši náušnici (náš výrobek), vyrobíme vám novou?
Ke šperku s brilianty je samozřejmostí certifikát pravosti a důstojná dárková krabička.
Čistota a barva hlavních diamantů je VS1/D, certifikát prestižní společnosti HRD. Čistota a barva menších kamenů je VS-SI1/E-F.
Nevíte, co jsou to laboratorní diamanty? Přečtěte si náš článek ZDE.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Soupravy s diamanty |
|---|---|
| Barva kamene: | Čirá |
| Kámen: | Diamant |
| Ryzost: | Au 585/1000 |
| Výška: | 11,5 mm |
| Šířka: | 5 mm |
| Váha náušnic: | cca 2,00 g |
| Váha přívěšku: | cca 0,85 g |
| Váha diamantů: | 1,65ct |
| Kameny: | 3ks 5 a 3ks 1,25 a 3ks 1,5 a 3ks 1,75 a 3ks 1,9mm |
.png)